بازدید مدیرکل زندانهای استان چهارمحال و بختیاری از پروژه عمرانی مجتمع ملاقات کابینی، حضوری و شرعی اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری، سید عبدالرحمن توفیقیان مدیرکل، علی اصغر زارع مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شهرکرد، داریوش علی یاری مسئول دفتر فنی و مهدی چهل گردی سامانی مسئول روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به همراه رضا بیاتی رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان از پروژه عمرانی مجتمع ملاقات کابینی، حضوری و شرعی اردوگاه بازدید نمودند.
مدیرکل زندانهای استان در این بازدید گفت: این مجتمع با همت خیرین سلامت استان در حال اجرا بوده که می توان گفت ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که امیدواریم با توجه به سرعت پیشرفت کار تا پایان فصل پاییز این پروژه به اتمام رسیده و به بهره برداری برسد.
سید عبدالرحمن توفیقیان در حاشیه این بازدید با اشاره به اهمیت بهبود وضعیت سالن های  ملاقات اردوگاه راه اندازی این مجتمع در تکریم ارباب رجوع و خدمات رسانی به زندانیان و همچنین آسایش بیشتر کارکنان در محیط کار تاثیر بسزایی دارد.
رضا بیاتی رئیس اردوگاه نیز گزارشی از تکمیل این پروژه عمرانی و پیشرفت فیزیکی امور عمرانی در دست اجرا در اردوگاه ارائه نمود.

63

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*