از جانبازان و ایثارگران اداره کل زندان های استان چهارمحال و بختیاری تجلیل شد

در مراسمی با حضور مدیرکل زندانهای استان، معاونین، مسئول امور ایثارگران، روسای زندانها، روسا و مسئولین ستادی اداره کل زندان ها و فرمانده و مسئولین بسیج ادارات استان از ایثارگران و جانبازان این اداره کل تجلیل شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری، مدیرکل زندانهای استان دراین نشست ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: ایثارگران باید سفیرانی شایسته برای پدرانشان باشند.
سید عبدالرحمن توفیقیان در این دیدار با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران گفت: آنها فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.
وی با تجلیل از مقام شامخ شهدا و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بیان کرد: شهدا الگوی واقعی جامعه امروز ما هستند که در فضایی روحانی و خالصانه بدون ریا و ادعا از تمام هستی خود در راه شرف و ناموس و آرمان های انقلاب گذشتند و امروز ما هر چه داریم مدیون رشادتهای این عزیزان است.
مدیرکل زندانهای استان افزود: رفتار و سیره شهدا، پاکی، خلوص و بی ادعایی آنان باید در جامعه امروز الگوی تمام افراد در هر مقام و جایگاهی که هستند، قرار گیرد.
وی در ادامه بیان داشت: زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و بر این اساس باید مکتب و سیره شهدا را در جامعه نهادینه کرد و با نشان دادن این مکتب به جوانان و نوجوانان آنها را در مسیر راه ائمه اطهار(علیهم السلام) و شهدا راهنمایی و ارشاد کرد.
توفیقیان افزود: ارگان ما، ارگانی انقلابی است و ماموریت بسیار سنگینی داریم، بنابراین باید تمام تلاش ما در جهت اهداف سازمان باشد و شما به عنوان ایثارگر باید برای دیگران الگو باشید.
وی در ادامه گفت: با نگاه مثبت در کار است که می توان موفق عمل کرد و امیدوارم با برنامه ریزی و ایده های نو بتوانیم در تمام امور موفق عمل کنیم.
وی گفت: پاسداشت مقام شهدا و ایثارگران و ارج نهادن به مقام ایشان و توجه به خانواده شهدا و ایثارگران از وظایف اصلی ما است.
در پایان نشست با اهدای لوح سپاس و هدیه از ایثارگران و جانبازان اداره کل زندانهای استان تجلیل شد.

66

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*