غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای شهرکرد توسط مدیرکل و کارکنان زندانهای چهارمحال و بختیاری

مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس با حضور مدیرکل، روسا و کارکنان زندانهای چهارمحال و بختیاری در گلزار شهدای شهرکرد برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری؛ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مراسم غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدا با حضور مدیرکل، روسای زندانها و کارکنان زندانهای استان به طور ویژه و در مراسمی خاص در گلزار شهدای شهرکرد برگزار شد.
کارکنان زندانهای داستان در این مراسم با اهدای شاخه ای گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای انقلاب اسلامی را گرامی داشتند.
سید عبدالرحمن توفیقیان در حاشیه برگزاری این مراسم با اشاره به جایگاه و مقام شهدا در نزد خداوند و مردم گفت: جامعه برای حفظ و بقای خود نیازمند ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
وی ضمن تکریم مقام شامخ شهدا آنها را ولی نعمتان این کشور خواند و گفت: نباید بگذاریم جانفشانی ها و ایثارگری های این عزیزان در مسیر تاریخ به فراموشی سپرده شده و باید یاد و نام آنها را با عمل خالصانه خود، در خدمتگزاری به مردم در جامعه حفظ کنیم.
مدیرکل زندانهای چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به همزمانی هفته دفاع مقدس با دهه اول محرم، باید قدردان این موهبت الهی بود و باید قدردان رشادتها و دلاورمردی های رزمنده گان و شهدای عزیز هشت سال دفاع مقدس و انقلاب باشیم.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*