مددجوی محکوم به قصاص نفس در زندان لردگان از دار مجازات رهایی یافت

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری؛ با پیگیری های مستمر رئیس، مددکاران و اعضای شورای حل اختلاف زندان لردگان و خیرین محلی، سرانجام مددجوی محکوم به قصاص نفس، با اخذ رضایت اولیای دم از دار مجازات رهایی یافت و پس از تحمل یک سال حبس از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.
زندانی “م-خ” که از سال ۹۵ به جرم قتل عمد در زندان لردگان تحمل حبس می نمود، با پیگیری های بی وقفه مسئولین و حضور چند نوبه ای در منزل اولیاء دم، سرانجام زمینه آزادی ایشان فراهم گردید.
رمضان ابراهیمی محمدی رئیس زندان لردگان با اشاره به اینکه اسلام دین گذشت، عطوفت و فداکاری است و اولیاالله و معصومین نیز به این مورد تاکید بسیار داشته اند گفت: این امر خداپسندانه با میانجیگری و تلاشهای دادستان لردگان، قاضی پرونده و تلاش اکیپ اخذ رضایت زندان لردگان در کسب رضایت از خانواده مقتول به سرانجام رسید.
وی افزود: خانواده مقتول نیز با تاسی از سیره نبوی(ص) و ائمه اطهار(ع) رضایت خود را اعلام و از قصاص نفس قاتل گذشتند.
محمدی گفت: امیدواریم این روحیه گذشت بیش از پیش در جامعه و شهرستان لردگان تسری یابد تا در آینده شاهد صحنه های زیبای این چنینی باشیم.
رئیس زندان لردگان از پشتیبانی و حمایت بی دریغ مدیرکل زندان‌ها، پیگیری شورای حل اختلاف زندان و مددکاران زندان که در نجات یک نفر از مرگ و آزادی او از قید حبس، اهتمام فراوانی داشته اند قدردانی و تشکر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*