دیدار اعضای شورای قضایی استان با استاندار چهارمحال و بختیاری

اعضای شورای قضایی استان با اقبال عباسی استاندار جدید چهارمحال و بختیاری دیدار و بر تعامل و همکاری بیش از پیش تأکید نمودند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری، سید عبداله موسوی رئیس دادگستری و رئیس شورای قضایی استان در ابتدای این دیدار به معرفی و تشریح فعالیتها و اقدامات دستگاه قضایی و سازمانهای زیرمجموعه قوه قضائیه در استان پرداخت.
وی از تعامل و همکاری خوب بین دستگاه های اجرایی و قضایی در استان خبر داد و خواستار ارتقای این تعامل و همکاری بیش از پیش شد.
اقبال عباسی استاندار جدید چهارمحال و بختیاری در این دیدار گفت: همه دستگاه های اجرایی و قضایی متعلق به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند و هرکس مسئول اجرای یک بخش از امور است که هدف مشترک همه آنها خدمات رسانی خوب به مردم است.
وی افزود: باید رابطه دستگاه قضایی و اجرایی مبتنی بر همدلی و همفکری باشد و انتظار آن می رود، شاهد این تعامل و همکاری همچون گذشته باشیم.
استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: ارائه خدمت صادقانه و خالصانه به مردم و کشور هدف مشترک دستگاه های اجرایی و قضایی به شمار می رود که باید با بهره مندی از فرصتها و با استفاده از تعامل و همکاری بین دستگاه های قضایی و اجرایی نهایت تلاش و کوشش خود را در جهت خدمت رسانی بیشتر به مردم به کار ببندیم.
گفتنی است در این دیدار معاونین دادگستری و مدیران ادارات و سازمان های زیرمجموعه قوه قضائیه نیز به بیان عملکرد، دیدگاه ها، نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

118

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*