دیدار چهره به چهره مدیرکل زندانهای چهارمحال و بختیاری با مددجویان بند دو اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان

مدیرکل زندانهای چهارمحال و بختیاری در بازدید از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان در دیدار چهره به چهره با مددجویان بند دو این مرکز، مشکلات آنان را مورد رسیدگی قرار داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری، مددجویان بند دو اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان مشکلات خود را با مدیرکل زندانهای استان در میان گذاشتند.
سید عبدالرحمان توفیقیان مدیرکل زندانهای استان با حضور در محل اسکان مددجویان اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی شهرکرد با مدددجویان دیدار و گفتگو و دستورات لازم را در راستای رفع مشکلات آنان را صادر نمود.
وی در جمع مددجویان گفت: مددجویان در زمان استفاده از مرخصی به نوعی رفتار نمایند که مردم جامعه به اصلاح آنان مطمئن شده و مسئولین قضایی و زندان اعطای مرخصی به زندانیان را مثبت ارزیابی نموده و آنرا موجب تکرار و افزایش جرم در جامعه نبینند.
مدیرکل زندان های استان چهارمحال و بختیاری فرهنگ قرآن خوانی، انس و حفظ و همچنین بهره مندی از امکانات آموزشی، اشتغال، ورزشی و دیگر برنامه های اصلاحی تربیتی را به مددجویان توصیه نمود.
در این بازدید و دیدار، معاون سلامت، اصلاح و تربیت، مسئول حفاظت اطلاعات، مسئول بازرسی، مسئول بهداشت و درمان، رئیس مرکز مراقبت بعدازخروج، مدیرعامل انجمن حمایت از زندانیان، مسئول روابط عمومی، مسئول قضایی و مسئول حقوق شهروندی نیز حضور داشتند و به مشکلات مددجویان رسیدگی نمودند.
گفتنی است غالب مشکلات زندانیان در حوزه مسائل قضایی بود که توفیقیان درخصوص رفع مشکلات زندانیان واجدالشرایط، قول پیگیری و مساعد داد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*