مدیرکل زندانهای استان در جمع پرسنل وظیفه جدیدالورود: سربازان در کنار پرسنل زندانها، عهده دار تأمین امنیت هستند

سید عبدالرحمن توفیقیان در جمع پرسنل وظیفه جدید الورود زندانهای استان چهارمحال و بختیاری گفت: سربازی امر مقدسی است که در زندان ها بسیار مهم، ارزشمند و کار سخت و دشوار است که موجب کسب تجربه و اندوخته ای خواهد بود برای ورود به سختی ها و ناملایمات زندگی که باید قدر این فرصت پیش آمده را دانست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل زندانهای استان با حضور در جمع پرسنل وظیفه جدید الورود زندانهای استان گفت: شما سربازان وظیفه تأمین کننده امنیت در زندانهای استان هستند و ما قدردان زحمات شماییم.
وی با اشاره به کسب تجربه در زندگی و نیز بهره مندی از تجربیات گذشته خود و دیگران گفت: استفاده از تجربیات گذشته در امور الزامی است و نیز استفاده از تجربیات دیگران نیز یقیناً ما در در پیشبرد اهداف کمک شایانی خواهد نمود و می توان از تجربیات دیگران در راستای شکل گیری زندگی خودمان نیز بهره برد.
وی گفت: باید از تجربیات دیگران به عنوان یک آیینه عبرت نیز یاد کنیم و ببینیم کسانی یا جوانانی را که به راه های انحراف کشیده شده اند، چه گذشته و چه آینده ای را داشته اند و دچار چه سرنوشتی شده اند و همین را تجربه ای برای خودمان کنیم و سعی کنیم از تجربیات تلخ و شیرین دیگران بهره برداری موثر داشته باشیم.
وی خطاب به سربازان جوان و پرنشاط زندانهای استان گفت: سعی کنید کاری کنید که برای دیگران درس و الگو باشید نه اینکه برای دیگران آیینه عبرت باشید.
توفیقیان خطاب به سربازن گفت: شما در اوج قله افتخار و در دوران جوانی هستید، شما در دوران کسب تجربه و بکارگیری آن در مرحله مرحله زندگی از جمله انتخاب همسر، انتخاب شغل و ورود به عرصه های مختلف زندگی هستید و این بدانید هر کاری در آینده انجام خواهید داد تابعی از تجربه و تصمیم اکنون شماست و مطمئن باشید هرچه در دوران سربازی تجربه می کنید در زندگی به درد شما خواهد خورد.
وی گفت: دوران سربازی یکی از بهترین دوران زندگی هر فرد است که می توان آن را دوران شکل گیری شخصیت، دوران تثبیت شخصیت، دوران نظم دهی به رفتارها، دوران کسب تجربیات مفید و آموزنده در زندگی هر فرد دانست.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*