دیدار مدیرکل زندانهای چهارمحال و بختیاری با نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی

مدیرکل زندان‌های استان در دیدار با نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی خواستار مساعدت مسئولین و نمایندگان استان برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام زندان‌ها بویژه زندان لردگان شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل زندان های استان با نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفتگو کرد.
این دیدار که در دفتر مدیرکل زندانهای استان صورت می گرفت، سید عبدالرحمن توفیقیان گزارشی از وضعیت زندان های چهارمحال و بختیاری بویژه زندان لردگان و اقدامات تامینی و تربیتی صورت گرفته در مراکز نگهداری زندانیان ارائه و مشکلات و موانع موجود را تشریح کرد.
وی با اشاره به مشکلات اعتباری موجود، کمبود بودجه را مانعی بزرگ در مسیر زندانبانی و اجرای کامل اقدامات تامینی و تربیتی زندان‌های استان دانست.
مدیرکل زندانهای استان گزارشی از روند پیشرفت فیزیکی پروژه عمرانی زندان لردگان ارائه و ضمن بیان مشکلات و موانع پیش روی در راه اندازی این مجموعه، خواستار پیگیری های لازم از سوی نماینده مردم شهرستان لردگان برای بهره برداری سریع تر از آن مرکز شد.
محمد خالدی نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از تلاش‌ها و اقدامات ارزنده در حوزه زندان‌های استان، بهره برداری سریع تر از ساختمان جدید زندان لردگان را بسیار ضروری دانست و گفت: ما تمام تلاش خود را برای تسریع در اتمام پروژه زندان جدید لردگان خواهیم کرد و برای کمک به پیشبرد پروژه‌ ساختمانی زندان لردگان، جلسات مشترکی را با مسئولان استان و شهرستان برگزار خواهیم کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*