تشریح عملکرد زندانهای استان در دیدار مدیرکل زندانهای چهارمحال و بختیاری با معاون اول قوه قضائیه

همزمان با سفر حجت‌الاسلام‌ و المسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای به استان چهارمحال و بختیاری در راستای تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری استان، مدیرکل زندانهای چهارمحال و بختیاری به طور اختصاصی با معاون اول قوه قضاییه دیدار و به تشریح عملکرد زندانهای استان پرداخت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری؛ سید عبدالرحمن توفیقیان مدیرکل زندانهای استان با حجت‌الاسلام‌ و المسلمین غلامحسین محسنی‌اژه‌ای معاون اول قوه قضائیه دیدار و گفتگو نمود.
در این دیدار مدیرکل زندانهای استان به تشریح عملکرد زندانهای استان در حوزه های فرهنگی، قرآنی، حرفه آموزی و اشتغال، بهداشت و درمان و روان درمانی، مددکاری، امنیتی و خدمات ارائه شده به زندانیان و خانواده های آنها پرداخت.
وی یکی از مشکلات موجود را افزایش و تراکم ازدحام زندانیان، مضاعف شدن کارهای و امور و همچنین سختی کار برای پرسنل زندانها دانست.
معاون اول قوه قضائیه ضمن قدردانی از فعالیتهای بعمل آمده و خدمات صورت گرفته و سختی کار و رسالت سازمان زندانها، بر ضرورت همت عمومی مسئولین کشوری و استانی برای رفع نیاز زندانها اشاره نمود.
وی بر ضرورت اطلاع رسانی فعالیتهای اجرایی و ایجاد زمینه بازدید از زندانها و طرح مشکلات و معضلات موجود برای جلب همکاری مسئولین و تأمین اعتبارات مورد زندانها تأکید کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*