تجلیل از کارکنان زن زندانهای استان چهارمحال و بختیاری

همزمان با میلاد باسعادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن در تمامی زندانهای استان، ضمن برگزاری جشن و شادی برنامه شاد و متنوعی برای کارکنان، مددجویان و پرسنل وظیفه برگزار گردید و از کارکنان زن زندانهای استان با اهدا لوح یادبود و هدیه تجلیل گردید.
به گزارش روابط عمومي اداره كل زندانها و اقدامات تاميني و تربيتي استان چهارمحال و بختياري، همزمان با میلاد باسعادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت روز زن و سالروز ولادت بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی(ره)، جشن های باشکوهی در سطح اداره کل و زندانهای تابعه برای کارکنان، پرسنل وظیفه و زندانیان برگزار گردید.
مهدی چهل گردی سامانی مسئول روابط عمومی اداره کل زندانهای استان گفت: مراسم ویژه ای جهت کارکنان زن با حضور مسئولین و کارکنان اداره کل و زندانهای سطح استان برگزار گردید که در این مراسم از کارکنان زن مجموعه زندانهای استان تجلیل بعمل آمد.
وی گفت: به همین مناسبت مراسم جشنی ویژه زندانیان بند زنان در زندان مرکزی شهرکرد با حضور مسئولین اداره کل و زندان شهرکرد برگزار گردید.
وی از برگزاری جشن های متعدد در بندهای زندان شهرکرد، اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی، زندان بروجن، زندان لردگان و کانون اصلاح و تربیت جهت زندانیان خبر داد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*