کاشت نهال در هفته درختکاری توسط مدیرکل و کارکنان زندان های استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری؛ همزمان با هفته درختکاری با حضور توفیقیان مدیرکل زندان های استان و جمعی از کارکنان با کاشت چند نهال در محوطه کانون اصلاح و تربیت روز و هفته درختکاری گامی داشته شد.
مدیرکل زندانهای استان در جمع کارکنان گفت: درختان، از نعمت های پرارزش و حیات بخشی هستند که خداوند برای انسان آفریده است تا همواره از فایده های گوناگون و بسیار آن استفاده کنند و پیوسته به یاد او باشد.
وی افزود: درخت نشانه حیات و نماد نشاط و زندگی است و کاشت درخت برای  شادابی فضای زندان و روح تازگی بخشیدن به آن بسیار لازم و ضروری است.
در این مراسم که صیادی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، محمدی مسئول حفاظت اطلاعات، علی یاری مسئول بازرسی، چهل گردی مسئول روابط عمومی اداره کل زندانها، حمید کریمی زئیس زندان مرکزی، رضا بیاتی رئیس اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی و حشمت اله امینیان رئیس کانون اصلاح و تربیت نیز حضور داشتند، مدیر کل زندان های استان با تبریک هفته منابع طبیعی، کاشت نهال را سنت حسنه پیامبراکرم(ص) دانست و ضمن گرامیداشت میلاد بابرگت حضرت فاطمه زهرا(س)، از کارکنان خواست تا ضمن گرامیداشت مقام مادر به نیت مادرانشان یک نهال زیبا در محوطه کانون کاشته و کمک بزرگی به شادابی و سرسبزی طبیعت داشته باشند.

65

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*