مدیرکل زندان ها در جلسه شورای اداری: برگزاری جشن های گلریزان آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در چهارمحال و بختیاری

سید عبدالرحمن توفیقیان گفت: جشن های گلریزان در استان چهارمحال و بختیاری از ۲۵ اردیبهشت ماه در تمامی شهرستان های این استان آغاز می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ جشن گلریزان هر ساله برای آزادی زندانیان در استان چهارمحال و بختیاری برگزار می شود که امسال نیز این جشن در تمامی شهرستان این استان برگزار می شود تا فرصتی را برای خیران ایجاد کند تا به آزادی زندانیان کمک و خانواده های بسیاری را خوشحال کنند.
مدیرکل زندان های استان چهارمحال و بختیاری در جلسه شورای اداری زندان های استان از برگزاری جشن های گلریزان در شهرکرد خبر داد.
سید عبدالرحمان توفیقیان با اشاره به اینکه برنامه ریزی شده مراسم جشن های گلریزان ستاد دیه در تمامی شهرستان استان چهارمحال و بختیاری برگزار شود، اظهار داشت: برنامه های ستاد دیه تحت عنوان جشن گلریزان در تمامی شهرستان این استان برگزار می شود.
وی افزود: تاکنون با دیدار و ملاقات با فرمانداران شهرستان های استان برنامه ریزی گردیده جشن گلریزان امسال در قبل از حلول ماه مبارک رمضان آغاز در شهرستان های شهرکرد، اردل، بروجن، سامان، بن، فارسان، کیار و لردگان برگزار شود.
مدیرکل زندان های استان چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد شهرکرد ۲۵ اردیبهشت ماه و قبل از حلول ماه مبارک رمضان در فرهنگ سرای شهرکرد برگزار می شود.
وی اذعان داشت: آنچه از زندانی و زندان در افکار عمومی است جرم و مجازات است، ولی یک بخش این موضوع درست است که بسیاری از این افراد مرتکب جرم شده اند، اما یک تعدادی از زندانیان مرتکب جرم نشده اند و یا جرم انها غیرعمد است که باید مردم به این مهم توجه کنند.
سید عبدالرحمان توفیقیان گفت: بسیاری از زندانیان به علت بدهی های مالی در زندان هستند که در پی ورشکسته شدن و یا وصول نشدن مطالباتشان است.
مدیرکل زندان های استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: این افراد مجرم نیستند و خانواده و فرزندان این ها نیز مجرم نیستند، اما به واسطه اینکه نان آور خانواده در زندان است و به علت نبود درآمد، مشکلات بسیاری برای خانواده این افراد ایجاد می شود که لازم است مردم همت کنند و در مسیر آزادی این زندانیان گام بردازند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*