کمیته صیانت از سربازان وظیفه در اداره کل زندان های چهارمحال و بختیاری تشکیل شد

با حضور مدیرکل زندان های استان، روسای زندان ها، روسا و مسئولین ستادی اداره کل، اولین نشست کمیته صیانت از سربازان وظیفه زندان های چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل زندان های استان در خصوص رعایت شان و منزلت پرسنل وظیفه گفت: نقش سرباز در تامین نظم و امنیت جامعه و توسعه نظام اجتماعی بواسطه حراست از امنیت بسیار مهم است.
وی افزود: ما ضمن تکریم شان و تلاش سربازان خدوم همواره بر ضرورت رعایت حرمت آنان و احترام به سربازان بعنوان آینده سازان کشور تاکید داشته و داریم.
سید عبدالرحمن توفیقیان گفت: این کمیته با هدف پیشگیری از آسیب های اجتماعی برای سربازان وظیفه تشکیل شده وسربازان وظیفه به عنوان امانت در اختیار ما گذاشته شده اند.
وی به آموزش فنی و حرفه ای برای سربازان وظیفه اشاره کرد و یاد آور شد: سربازان وظیفه زمانی که مهارت های فنی و حرفه ای را در زندان فرا گیرند، یقیناً زمینه اشتغال آن‌ها پس از پایان خدمت هموارتر خواهد شد.
توفیقیان از تمامی اعضای کمیته خواست تا آموزش مستمر سربازان را در دستور کار قرار داده، ضمن آسیب شناسی فرایند ضمن خدمت، آنان را همواره برای زندگی سعادتمندانه پس از خدمت آماده نمایند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*