دیدار مسؤلین ارشد سازمان زندانهای کشور با رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری

نوروزی مشاور رئیس سازمان زندانها و مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات و رحیمی مدیرکل حفاظت اطلاعات سازمان زندانهای کشور و حیدری مدیرکل زندانهای استان با احمدرضا بهرامی رئیس کل دادگستری استان چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری، مسؤلین ارشد سازمان زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور در راستای معرفی مدیرکل جدید زندانهای استان وارد استان چهارمحال و بختیاری شدند.
نوروزی مشاور رئیس سازمان زندانها و مدیرکل ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات و رحیمی مدیرکل حفاظت اطلاعات سازمان زندانهای کشور و حیدری مدیرکل جدید زندانهای چهارمحال و بختیاری با حضور در دفتر کار احمدرضا بهرامی رئیس کل دادگستری استان با وی دیدار و گفتگو نمودند.
در این دیدار اسماعیل نوروزی مشاور رئیس سازمان و مدیر کل ،ارزیابی عملکرد، بازرسی وپاسخگویی به شکایات ضمن معرفی مدیرکل جدید زندانهای استان اظهار امیدواری کرد که با توان و سابقه کار ایشان بتوانیم شاهد پیشبرد اهداف قوه قضائیه و سازمان زندانها در استان باشیم.
در این دیدار اسماعیل نوروزی مشاور رئیس سازمان و مدیر کل ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات ضمن معرفی مدیرکل جدید زندانهای استان اظهار امیدواری کرد که با توان و سابقه کار ایشان بتوانیم شاهد پیشبرد اهداف قوه قضائیه و سازمان زندانها در استان باشیم.
وی خطاب به رئیس کل دادگستری استان خاطر نشان کرد: امیدواریم در سایه حمایتهای جنابعالی مجموعه زندانها به خصوص مدیرکل جدید، رسالتهای قضایی و سیاستهای قوه قضائیه را به خصوص در امر کاهش جمعیت کیفری به سرانجام رسانیده و در گشایش امور مربوطه ره گشا باشند.
احمدرضا بهرامی سامانی رئیس کل دادگستری استان نیز با با تقدیر از زحمات سید عبدالرحمن توفیقیان مدیرکل سابق و اظهار خرسندی از حسن انتخاب مدیرکل جدید زندانهای استان گفت: دستگاه قضایی بدنه ای واحد بوده که در راستای حفظ امنیت، ثبات و آرامش با اجرای عدالت قضایی در جامعه در تلاشند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*