رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح چهارمحال و بختیاری به همراه مدیرکل زندانهای استان از بند نظام زندان مرکزی شهرکرد بازدید نمود

عبدالمحمد فردی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان به همراه حمیدرضا حیدری مدیرکل زندانهای استان از نزدیک با تمامی زندانیان نظامی دیدار و گفتگو نمودند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری؛ رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح به همراه دادستان نظامی در معیت مدیرکل زندانهای استان از بند نظامیان زندان مرکزی شهرکرد بازدید نمود.
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان در جمع مددجویان گفت: از اقدامات خوب فرهنگی، تربیتی و آموزشی در زندان نظامیان و تعامل خوب و سازنده مدیر کل زندانهای استان و رییس زندان مرکزی در پیگیری وضعیت زندانیان نظامی باید قدردانی نمود.
وی ضمن بازدید از قسمت های مختلف بند، روند انجام فعالیت های اصلاحی و تربیتی زندانیان را مورد ارزیابی قرار داد و خطاب به مددجویان گفت: از فرصت پیش روی در راستای اصلاح و تربیت و نیز بازگشت سعادتمندانه به جامعه به نحو احسن بهره لازم را باید برد.
وی در دیدار چهره به چهره به استماع عرایض زندانیان پرداخت و راهکارهای لازم به منظور رفع مشکلاتشان را نیز مطرح نمود.
عبدالمحمد فردی در پایان حضور در بند نظام زندان شهرکرد از تلاشهای مدیرکل زندانهای استان و مسئولین زندان شهرکرد در اختصاص امکانات و تجهیزات مورد نیاز و همچنین اختصاص محلی مناسب برای نگهداری این زندانیان قدردانی و تشکر نمود.
گفتنی است دراین بازدید حمیدرضا حیدری مدیرکل زندانهای استان گزارشی از وضعیت فعالیت های فرهنگی، تربیتی، اصلاحی و قضایی زندانیان نظامی ارائه نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*