بازدید مدیرکل زندان های چهارمحال و بختیاری از اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی شهرکرد

حمیدرضا حیدری به همراه مسئولین ستادی اداره کل به صورت سرزده در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی شهرکرد حضور پیدا کرد و از نزدیک از اقدامات و فعالیتهای آن مرکز بازدید نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل زندان های استان به همراه معاون اداری مالی، معاون سلامت، اصلاح و تربیت، فرمانده یگان حفاظت، مسئولین حفاظت، بازرسی و روابط عمومی اداره کل، در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی شهرکرد حضور یافت و ضمن بازدید از قسمت های مختلف، فعالیت های آن مرکز را مورد بررسی قرار داد.
در این بازدید حیدری از نزدیک و به صورت چهره به چهره با زندانیان بند یک اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی ملاقات و ضمن استماع مشکلات و درخواست های آنها، دستورات لازم برای حل مشکلات آنان را صادر کرد.
وی در بازدید از آن مرکز در جمع رئیس و کارکنان آن مرکز خواستار تلاش و کوشش بیشتر جهت رسیدن به حد مطلوب و اجرای اولویت های سازمانی و دستورات سازمانی شد.
حیدری با تاکید بر حفاظت فیزیکی اردوگاه در بازدید از مرکز مشاوره و روانشناختی آن مرکز گفت: امیدواریم با تلاش روزافزون کلیه کارکنان اردوگاه شاهد بازسازی شخصیتی و تغییر باورهای غلط زندانیان در این مرکز باشیم.
وی در پایان بازدید بر كاهش جمعيت كيفري، شناسايي نقاط ضعف، توجه به مسائل بهداشت و درمان، پرهيز از روزمرگي، انجام دقيق بازرسي در تمام مبادي ورودي اردوگاه، نظارت بر فروشگاه ها، مقابله شديد با ورود مواد مخدر، اهتمام به نظم اداري، اجراي دقيق بخشنامه هاي ارسالي، توجه به مشكلات سربازان و اجراي برنامه هاي ورزشي براي كاركنان و مددجويان تذكرات لازم را ارائه نمود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*