کمک ۸۰۰ میلیون ریالی خیرین شهرستان بروجن به آزادی زندانیان جرایم غیر عمد

با هدف کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد مراسم جشن گلریزان در محل فرهنگسرای شهرستان بروجن برگزار که خیرین بروجنی در جشن گلریزان بیش از هشتصد میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد کمک کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ جشن گلریزان آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد در شهرستان بروجن برگزار شد.
حمیدرضا حیدری مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی چهارمحال و بختیاری در آئین برگزاری جشن گلریزان بروجن گفت: همزمان با بیست و هفتمین روز از ماه مبارک رمضان در آئین جشن گلریزان بروجن، مبلغ هتشصد میلیون ریال جهت آزادی زندانیان جرایم غیرعمد توسط خیرین و نیکوکاران بروجنی اهدا شد.
وی گفت: در حال حاضر ۷۵ زندانی جرایم مالی و غیرعمد در زندان بروجن در انتظار آزادی هستند که سال گذشته نیز ۷۴ زندانی جرائم غیرعمد بروجنی، با همت خیرین و کمک ستاد دیه از زندانهای استان آزاد و به آغوش گرم خانوادهایشان بازگشتند.
مدیرکل زندانهای استان، شاکیان خصوصی و اولیاءدم را در خط مقدم خیرین در راستای آزادی زندانیان نیازمند اعلام دانست و افزود: در روند آزادی ۷۴ زندانی بروجنی در سال ۱۳۹۶، قابل تامل است که بالغ بر بیست و هفت میلیارد و ششصد و هشتاد و سه میلیون ریال از سوی طلبکاران، گذشت رضایتمندانه اخذ شده است.
وی خطاب به خیرین با اشاره به آیه شریفه وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا گفت: نجات انسان ها و بازگشتشان به آغوش خانواده و جامعه برای زندانبانی اسلامی بسیار مهم است و از این رو تمام تلاشمان بر آن است، محکومين مالی از طرق مختلف از زندان آزاد شوند.
حیدری با اشاره به لزوم کمک به زندانیان جرائم غیرعمد افزود: هدف از برگزاری جشن های گلریزان، فرهنگ سازی کمک، انفاق و نوع دوستی در جامعه اسلامی است که با بحمدلله در شهرستان بروجن با وجود مردمی خیر و نیک اندیش که همواره در امور خیر پیشتاز می باشند، بهترین مبالغ را برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد اهدا می نمایند.
طاهری مدیر نمایندگی ستاد دیه استان در جمع خیرین حاضر در جشن گلریزان بروجن گفت: در جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد زندانهای استان، دست نیاز به سوی شما خیرین دارز کرده ایم تا ان شالله با کمک شما بتوانیم گره ای از مشکلات این قشر آسیب دیده را باز کنیم.
حجت الاسلام علیرضا هراتی مطلق امام جمعه شهرستان بروجن در جشن گلریزان این شهرستان ضمن اشاره به اهمیت و جایگاه کار خیر در دین مبین اسلام بر اهتمام و شرکت هرچه بیشتر آحاد جامعه در انجام امور خیریه بویژه کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد تاکید کرد.
گفتنی است در پایان مراسم به همت خیرین و نیکوکار بروجنی بالغ بر ۸۰۰ میلیون ریال برای کمک به آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد در شهرستان بروجن جمع آوری شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*