ضیافت افطار ویژه خانواده های مددجویان تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان شهرکرد با همت خیرین برگزار شد

ضیافت افطاری با حضور بیش از ۶۰۰ نفر از خانواده های مددجویان تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان شهرکرد و در راستای اجرای برنامه های حمایتی انجمن در ماه مبارک رمضان برگزار گردید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری؛ به همت خیرین و انجمن حمایت زندانیان شهرکرد، ضیافت افطار جهت تعدادی از خانواده های مددجویان این شهرستان برگزار گردید.
علی اصغر زارع مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شهرکرد ضمن اعلام این خبر گفت: تمام هزینه این مراسم توسط خیرین پرداخت‌ شده که امیدواریم برگزاری این مراسمات موجب خرسندی خانواده مددجویان و رضایت پروردگار را به دنبال خواهد داشته باشد.
وی گفت: در این مراسم که با حضور مدیرکل زندانهای استان، معاون اداری مالی، معاون سلامت، اصلاح و تربیت و مسئول روابط عمومی اداره کل زندانهای استان در تالار پذیرایی کاخ شهرکرد برگزار گردید، بیش از ۶۰۰ نفر از خانواده های زندانیان حضور داشتند که سعی شد برنامه های متنوع و گسترده ای در فضایی شاد و مفرح به مرحله اجرا در آید.
مدیرعامل انجمن حمایت زندانیان شهرکرد افزود: تا به الان توانسته ‌ایم خیرین و نیکوکاران خوبی را برای کمک به انجمن حمایت زندانیان شهرکرد جذب نموده و برپایی برنامه‌های خیر‌خواهانه از جمله این ضیافت با همکاری خیرین میسر شده است.
حمیدرضا حیدری مدیرکل زندانهای استان در جمع خانواده های مددجویان گفت: تمامی تلاش و کوشش مسئولین به گونه ای است، تا خانواده های مددجویان از نبود سرپرست خانواده دچار خسارت نشوند و با اجرای برنامه های پیشگیری از وقوع جرم و آگاهی دادن به شهروندان از ارتکاب جرائم ناخواسته توسط آنان جلوگیری شود.
وی افزود: تلاش ما بر آن است تا مشکلاتی که بر سر راه اشتغال، درمان، توانمندسازی و دیگر مسائل مرتبط با خانواده های مددجویان زندانهای استان وجود دارد را پیگیری و به سرانجام برسانیم و این مسائل را در اولویت کاری مسئولین انجمن حمایت زندانیان قرار دارد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*