بازدید مدیرکل زندان های چهارمحال و بختیاری از زندان مرکزی شهرکرد

حمیدرضا حیدری به همراه مسئولین ستادی اداره کل به صورت سرزده از زندان مرکزی شهرکرد بازدید و از نزدیک در جریان اقدامات و فعالیتهای آن مرکز قرار گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل زندان های استان به همراه معاون اداری مالی، فرمانده یگان حفاظت، مسئولین دفتر فنی و روابط عمومی اداره کل، در زندان مرکزی شهرکرد حضور یافت و ضمن بازدید از قسمت های مختلف، فعالیت های زندان را مورد بررسی قرار داد.
حمیدرضا حیدری به همراه رئیس و مسئولین زندان به بازدید از نقاط مختلف زندان پرداخت و از نزدیک در جریان روند اجرایی امورات مختلف زندان قرار گرفت.
وی در بازدید از فعالیتهای فرهنگی تربیتی در زندان مرکزی شهرکرد و خطاب به مددجویان گفت: از فرصت پیش آمده در داخل زندان برای اصلاح و تربیت و همچنین بازگشت سعادتمندانه به جامعه و اصلاح شخصیت استفاده کنید.
مدیر کل زندان های استان از فعالیتهای اشتغال و کارآفرینی زندان بازدید و ضمن دیدار با مددجویان، بر افزایش مددجویان شاغل تاکید نمود.
سرهنگ سلطانپور فرمانده یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان نیز در این بازدید در جمع سربازان وظیفه زندان شهرکرد حضور یافت و ضمن گفتگو با پرسنل وظیفه به مسائل و مشکلات آنان رسیدگی نمود و از زحمات آنان در پیشبرد اهداف عالیه سازمان زندانها قدردانی کرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*