مدیرکل زندان ها در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان: زندان های چهارمحال و بختیاری کمبود فضای ورزشی دارد

حمیدرضا حیدری مدیرکل زندان های استان در راستای تعامل، همکاری و هم افزایی بین سازمانی، با حمید کریمی مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ مدیرکل زندان ها با مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار و ضمن ارائه گزارش از فعالیت های فرهنگی، تربیتی و ورزشی در زندانهای استان، در خصوص تعاملات ورزشی به کارکنان، پرسنل وظیفه، زندانیان و خانواده های زندانیان گفتگو نمود.
مدیرکل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان در این دیدار گفت: زندان های بروجن، لردگان، کانون اصلاح و تربیت و اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان با کمبود فضای ورزشی مواجه هستند.
حمیدرضا حیدری در نشست با مدیرکل ورزش و جوانان استان گفت: هم اکنون یک سالن ورزشی در زندان شهرکرد فعال است و مجموعه های یاد شده فاقد سالن ورزشی می باشند.
وی گفت: جمعیت زیادی از جمله کارکنان، سربازان وظیفه، زندانیان و خانواده های زندانیان جزو جامعه هدف زندان می باشند که با ایجاد فضاهای مناسب جهت ورزش و تربیت بدنی، می توان در راستای تأمین سلامت و بازپروری زندانیان و پرکردن اوقات فراغت جامعه هدف گام های موثری برداشت.
حمید کریمی مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز در این دیدار گفت: توسعه ورزش در زندانها و سوق دادن زندانیان و خانواده های آنها به ورزش، در کاهش آسیب های اجتماعی و بازاجتماعی شدن آنها اثرگذار خواهد بود.
وی به تقویت ورزش های باستانی در زندان اشاره کرد و گفت: بهره مندی از ورزش های قدیمی همچون ورزش زیبای باستانی در بازپروری زندانیان، تاثیرات زیادی در سطح زندانها در پی خواهد داشت که باید به تقویت ورزش باستانی در زندان پرداخت.
مدیرکل ورزش و جوانان استان به تدوین سند چشم انداز ورزش در زندان های استان اشاره کرد و گفت: با تدوین این سند می توان مشکلات و کمبودهای این بخش را بر اساس اولویت های پیش بینی شده رفع کرد.
گفتنی است برنامه ریزی لازم جهت بررسی راهکارهای همکاری دوجانبه، توسط معاونین و کارشناسان هر دو مجموعه انجام تا خدمات هدفمندی به جامعه هدف ارائه شود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*