نشست هم اندیشی کارکنان اداره کل زندان ها با مدیرکل زندان های چهارمحال و بختیاری

نشست هم اندیشی کارکنان اداره کل زندان های استان با حضور حمیدرضا حیدری مدیرکل، معاونین، مسئولین ستادی و کارکنان ستادی اداره کل در سالن اجتماعات شهید لاجوردی اداره کل زندان های چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ حمیدرضا حیدری مدیرکل زندانهای استان در جمع کارکنان ستاد اداره کل با تاکید بر رعایت نکات امنیتی و دقت در پیاده سازی این اصول گفت: فعالیت های اصلاحی و تربیتی در جوار برقراری امنیت و آرامش جان می گیرد.
وی گفت: تلاش در جهت رسیدن به اهداف سازمانی و انجام دقیق و کامل برنامه های ابلاغی در همه حوزه های تامینی و اصلاح و تربیت، با انجام دقیق شرح وظایف امکان پذیر است.
مدیرکل زندان های استان افزود: در مجموعه ای از اجزا به هم وابسته هستیم که در راه نیل به اهدافی معین با هم هماهنگی داشته، پس باید تلاش نمود که در جایی از این مجموعه کم کاری و قصوری صورت نگیرد، چرا که اگر فردی در جایی از این مجموعه کم کاری و سهل انگاری کند یقینا کل مجموعه دچار مشکل خواهد شد.
وی عنوان داشت: در انجام امورات کاری همدل و پشتیبان یکدیگر باشید، چرا که ترقی و پویایی مجموعه در همدلی و همکاری پرسنل با همدیگر است.
حیدری گفت: کارکنان باید روحیه ایثار و تعامل داشته و راهکارهای اداری و مدیریتی ارائه د هند و به وظایف پستی وامورات محوله توجه ویژه داشته باشند.
وی افزود: نیروی انسانی بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه هر دستگاه می باشد که بایستی برای ارتقا و سلامت کارکنان از هر خدمتی دریغ نکرد و مسئولین باید ضمن پاسخگویی و گشاده رویی، برای رفع مشکلات آنان تدبیر و مدیریت کنند.
شایان ذکر است در پایان این نشست کارکنان به صورت شفاهی و یا مکتوب سئوالات و ابهامات خود را با مدیرکل در میان گذاشتند که مدیرکل زندانهای استان پاسخگوی تمامی سئوالات بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*