اداره کل زندان‌ها ی چهارمحال و بختیاری و دانشگاه شهرکردتفاهمنامه علمی، پژوهشی منعقد کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ با هدف گسترش همکاری در فعالیتهای، آموزشی،پژوهش- فناوری، فرهنگی و استفاده بهینه از امکانات و ظرفیت های طرفین تفاهم‌نامه همکاری علمی، پژوهشی، آموزشی و فرهنگی اداره کل زندان‌های استان و دانشگاه شهرکرد منعقد گردید.
مدیرکل زندان‌های چهارمحال و بختیاری در این جلسه گفت: زندان به لحاظ نوع مخاطبین و افراد تحت پوشش یکی از مهمترین کانون های بررسی آسیب های اجتماعی است.
حمید رضا حیدری ادامه داد: جمعیتی در زندان وجود دارد محقق برای کارعلمی و پژوهشی قطعاً می تواند جامعه آماری خوبی در اختیار داشته باشد و یکی از علمی‌ترین پژوهش‌ها را در این حوزه انجام دهد.انعقاد این تفاهم کمک می‌کند که دسترسی به اطلاعات راحت‌تر انجام گیرد.
سعید کریمی ، سرپرست دانشگاه شهرکرد ضمن بیان بخشی از سوابق علمی و آموزشی دانشگاه شهرکرد اظهارداشت: تمام پتانسیل های موجود دانشگاه از جمله مرکز مشاوره می تواند در این تعامل کمک شایانی انجام دهد، و دانشگاه آمادگی کامل برای اجرای این تفاهمنامه را دارد.
شایان ذکر است، برگزاری همایش‌ها، کنفرانس‌، نشست‌، سمینارهای علمی و پژوهشی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و تأمین مربی واجد شرایط جهت تدریس در کارگاه‌های یادشده ،تهیه، طراحی و اجرای طرح‌های پژوهشی، اجرای پروژه‌های مشترک میان‌رشته‌ای جهت تولید دانش و توسعه دانش فنی و نوآوری،ارائه برنامه جهت توسعه فناوری‌های موردنیاز، معرفی دانش‌آموختگان متقاضی کارورزی در زندان جهت تبدیل دانش به مهارت، برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت فرهنگی و کاربردی ، تبادل محصولات فرهنگی اعم از cd، فیلم و… از مفاد این تفاهم‌نامه می باشد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*