مدیر کل و کارکنان زندان های چهارمحال و بختیاری در مراسم اقامه عزای دهه آخر صفر شرکت کردند

مدیر کل و کارکنان ستادی زندان های استان در مراسم سخنرانی و اقامه عزای دهه سوم صفر که در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهرکرد برگزار شد، شرکت کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛  در این مراسم معنوی حجت الاسلام احمدی ضمن عرض تسلیت ایام اربعین، رحلت حضرت رسول( ص) و شهادت امام حسن و امام رضا (علیهما السلام) گفت: مصائب امام حسین(ع) برای هیچ امام و پیامبری پیش نیامده است. مصیبت امام حسین(ع) و حوادث کربلا، از همه مصیبت ها بزرگتر و سخت تر بود و شیعیان از هر فرصتی برای عزاداری براین امام استفاده می کنند و یکی از این زمان ها اربعین حسینی است.

وی ضمن تشریح فلسفه اربعین ادامه داد: یکی از دلایل بزرگداشت اربعین زنده بودن عزای امام حسین (ع) است گویا فریاد هل من ناصر ایشان هرسال تازه و تکرار می شود.

حجت الاسلام احمدی ضمن انتقاد از سکوت رسانه های غربی در نشر اخبار و تصاویر راهپیمایی عظیم اربعین افزود: باید از شور و احساس حسینی به منطق امام حسین (ع) و عاشورا برسیم. باید این منطق در زندگی و کار ما جاری باشد و اگر همراهی و معیت ما با امام حسین (ع) دایمی باشد مقدمات ظهور ان شاء الله حاصل خواهد شد.

 

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*