مدیرکل امور زندان‌های چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: ۹۵ درصد زندانیان چهارمحال و بختیاری تحت پوشش اصلاح تربیت هستند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، عبدالرحمن توفیقیان ظهر امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه همه زندانیان در زندان‌های استان تحت پوشش برنامه‌های فرهنگی و اصلاح تربیت هستند اظهار داشت: ۹۵ درصد زندانیان استان با رویکرد مباحث قرآنی، فرهنگی، ورزشی، حرفه‌آموزی و اشتغال مشغول هستند به گونه‌ای که از بدو ورود به زندان تا زمان آزادی، به فعالیت در مباحث مذکور مشغول هستند.
وی از کاهش زندانیان در زندان‌های استان خبر داد و افزود: امسال آمار ورود به زندان‌های استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۲ درصد کاهش یافته است که این مسئله در نتیجه کمک و مشارکت شورای قضایی و معاونت پیشگیری از وقوع جرم استان محقق شده است.
مدیرکل امور زندان‌های چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ۳۰ درصد زندانیان به طور خاص تحت پوشش برنامه‌های حرفه‌آموزی و اشتغال قرار دارند، بیان کرد: در ۱۰ ماه گذشته، دوره‌های مختلف آموزش فنی و حرفه‌ای با مشارکت یک هزار و ۴۶۶ زندانی برگزار و برای همه افراد شرکت کننده گواهینامه معتبر بدون قید نام زندان صادر شده است.
توفیقیان خاطرنشان کرد: همه برنامه‌های ما در زندان با رویکرد غنی‌سازی اوقات فراغت و حمایت‌های مادی و معنوی در ارتباط با فرد زندانی و خانواده او صورت می‌گیرد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*