تسنیم گزارش کرد؛ دادستان چهارمحال و بختیاری: ۵۱۰ میلیون تومان به انجمن حمایت از زندانیان چهارمحال و بختیاری کمک شد

دادستان چهارمحال و بختیاری گفت: ۵۱۰ میلیون تومان به انجمن حمایت از زندانیان چهارمحال و بختیاری کمک شد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، در همایش نسیم مهر ۴۷۰ میلیون تومان از طریق مشارکت خیران و ۴۰ میلیون تومان از طریق مساعدت استاندار چهارمحال و بختیاری به انجمن حمایت از زندانیان کمک شد.
دادستان چهارمحال و بختیاری چهارشنبه در همایش “نسیم مهر” اظهار داشت: در راستای حمایت از خانواده زندانیان در این همایش ۵۱۰ میلیون تومان با مشارکت خیران و استاندار استان چهارمحال و بختیاری کمک شد.
شکرالله بهرامی با بیان اینکه سال گذشته تنها ۱۷۲ میلیون تومان به خانواده زندانیان کمک شد، افزود: یک هزار و ۷۰۰ خانواده زندانی در استان وجود دارد که این مبلغ تنها میان ۷۰۰ خانوار مشکل‌دار کمک شد.
دادستان چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه سال گذشته استاندار ۲۵ میلیون تومان به این انجمن کمک کردند، بیان کرد: با توجه به حمایت‌های ویژه استاندار از زندانیان و خانواده آن‌ها امسال ۴۰ میلیون تومان از طریق استاندار به این انجمن کمک شد.
بهرامی خاطر نشان کرد: به دلیل کمبود اعتبارات در این انجمن بسیاری از مشکلات خانواده زندانیان را نمی‌توان رفع کرد و این یکی از مهم‌ترین مشکلات این انجمن است.
وی با بیان اینکه ساختمان انجمن حمایت از زندانیان استیجاری است، گفت: این انجمن فاقد ساختمان است و باید برای احداث ساختمان جدید مسئولان اعتباراتی را تخصیص دهند.
دادستان چهارمحال و بختیاری با اشاره به عوامل ایجاد آسیب اجتماعی در جامعه تصریح کرد: طلاق، شرارت، اعتیاد، بیماری، رکود قیمت در بازار و برگشت چک از جمله عواملی است افراد به زندان منتقل می‌شوند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*