فارس گزارش کرد: در سال گذشته صورت گرفت: کمک ۱۷ میلیارد تومانی خیران به زندانیان جرایم غیر عمد در چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری فارس: کمک ۱۷ میلیارد تومانی خیران به زندانیان جرایم غیر عمد در چهارمحال و بختیاری
مدیرعامل ستاد دیه چهارمحال و بختیاری از کمک ۱۷ میلیارد تومانی خیران به زندانیان جرایم غیر عمد در این استان خبر داد.
سید محمد زمانیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: هر سال همزمان با ماه مبارک رمضان جشن‌‌های گلریزان در راستای حمایت از زندانیان در سراسر چهارمحال و بختیاری برگزار خواهد شد.
مدیرعامل ستاد دیه چهارمحال و بختیاری با اشاره به برگزاری جشنواره نسیم مهر در شهرکرد ادامه داد: در ابتدای سال جاری جشنواره نسیم مهر در راستای حمایت از زندانیان با حضور مسؤولان استانی، خیران و خانواده زندانیان جرایم غیر عمد برگزار شد و در این جشنواره بر مشارکت خیران در راستای آزادسازی جرایم غیر عمد تاکید شد و امید است جلب مشارکت خیران دو چندان شود.
وی بیان داشت: در سال گذشته در راستای حمایت و آزادسازی زندانیان جرایم غیر عمد بیش از ۱۷ میلیارد تومان اعتبار توسط خیران چهارمحال و بختیاری جمع‌آوری و به زندانیان کمک شد تا به آغوش خانواده برگردند.
زمانیان گفت: در سال گذشته ۱۱۶ زندانی جرایم غیرعمد در چهارمحال و بختیاری با جلب مشارکت خیران و نیکوکاران آزاد شدند و امسال نیز با حمایت خیران بیش از ۳۰۰ زندانی آزاد خواهد شد.
وی تصریح کرد: حمایت خیران از زندانیان جرایم غیر عمد از قبیل دیه، نفقه، مهریه است و در تلاش هستیم با جذب حمایت خیران کمک بهتری به این زندانیان شود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*