تسنیم گزارش کرد – استاندار چهارمحال و بختیاری: طرح‌های اقتصادی در زندان‌های چهارمحال و بختیاری اجرا شود

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای ایجاد اشتغال زندانیان و خانواده زندانیان باید طرح‌های اقتصادی در انجمن حمایت از زندانیان استان چهارمحال و بختیاری اجرا شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، قاسم سلیمانی امشب در همایش “نسیم مهر” با بیان اینکه نهادهای حمایت از خانواده زندانیان در استان باید تقویت شوند، اظهار داشت: در راستای تقویت فعالیت نهادهای حمایت از خانواده زندانیان باید دستگاه‌های اجرایی و انجمن حمایت از خانواده زندانیان طرح‌های اقتصادی برای ایجاد اشتغال زندانیان و خانواده زندانیان در استان اجرا کنند.
وی با اشاره به آسیب‌های اجتماعی موجود در جامعه و استان افزود: آسیب‌های اجتماعی به فرهنگ و اقتصاد حاکم در جامعه و خانواده بستگی دارد و مشکلات امروز جامعه سبب ایجاد آسیب اجتماعی می‌شود که مسئولان نیز در این زمینه باید تدابیری بیندیشند.
استاندار چهارمحال و بختیاری تأثیرات فرهنگ غربی در جامعه را یکی از عوامل ایجاد آسیب اجتماعی در استان دانست و بیان کرد: توسعه فضای سایبری و ماهوار و استفاده غلط از فضای مجازی سبب ایجاد آسیب‌های اجتماعی در جامعه و خانواده‌ها شده است.
سلیمانی انجمن حمایت از زندانیان را یک انجمن بسیار ارزشمند عنوان و خاطر نشان کرد: انجمن حمایت از خانواده زندانیان در راستای توسعه فعالیت‌ها و خدمات خود باید یک تیم اقتصادی قوی تشکیل دهد که خانواده زندانیان بتوانند از طریق آن درآمدزایی کنند.
وی با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی(ره) می‌توانند در این زمینه به انجمن حمایت از خانواده زندانیان کمک کند، گفت: کمیته امداد باید خانواده‌های زیرپوشش خود را خود کفا و در حوزه کمک به خانواده زندانیان ورود پیدا کند.
استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: نهادهای حمایتی روش‌های خود در برای کمک به خانواده زندانیان باید تغییر دهند و در جهت ایجاد اشتغال برای آن‌ها حرکت کنند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*