خبرگزاری فارس؛ مدیرکل زندان‌های چهارمحال و بختیاری خبر داد: برگزاری جشن گلریزان در شهرکرد

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی چهارمحال و بختیاری از برگزاری جشن گلریزان در شهرکرد خبر داد.
سید عبدالرحمن توفیقیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: جشن گلریزان در راستای حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد در شهرکرد برگزار و حمایت خیران در این زمینه جذب خواهد شد.
مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی چهارمحال و بختیاری گفت: جشن گلریزان به منظور جذب و مشارکت حداکثری خیران برای آزادسازی جرایم غیرعمد و بازگشت آنان به کانون گرم خانواده اجرا خواهد شد.
وی بیان داشت: این برنامه روز دوشنبه ۳۱ خردادماه سال جاری در سالن غدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری برگزار و برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد حمایت و مشارکت خیران و نیکوکاران لازم و ضروری است.
توفیقیان تصریح کرد: اعتبارات جذب شده از سوی خیران و نیکوکاران برای آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد مثل نفقه، دیه، مهریه و بدهی هزینه خواهد شد و در سال گذشته ۱۱۶ زندانی جرایم غیرعمد در چهارمحال و بختیاری آزاد و به کانون گرم خانواده بازگشتند.
وی افزود: امید است در برنامه سال جاری جشن گلریزان در سراسر چهارمحال و بختیاری بیش از ۳۰۰ زندانی جرایم غیرعمد آزاد شوند و برای اجرای این امر مهم مشارکت بیش‌از پیش خیران و نیکوکاران لازم است.
مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد جشن گلریزان در ۹ شهرستان چهارمحال و بختیاری اجرا خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*