رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان با مدیرکل زندان های چهارمحال و بختیاری دیدار نمود

عبدالمحمد فردی رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان با حضور در اداره کل زندان های استان با حمیدرضا حیدری مدیرکل زندان های چهارمحال و بختیاری دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ در ابتدای این دیدار رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان ضمن تبریک انتصاب مدیرکل زندان های استان، گزارشی از وضعیت همکاری بین دو مجموعه در رسیدگی به وضعیت زندانیان نظامی استان ارائه نمود.
وی گفت: زندان ها و سازمان قضایی در راستای سیاست های قوه قضائیه در مبارزه با بزه و جرم انگاری و تلاش در راه امنیت پایدار جامعه و همچنین کاهش جمعیت کیفری همگام و همراه بوده و با مدیریت جدید و اهتمامی که در کار شما سراغ داریم، امیدواریم در چرخه نظام زندانبانی توجه جدی تری به مقوله کاهش هدفمند کیفری زندانیان به خصوص زنداینان نظامی داشته باشید.
حمیدرضا حیدری مدیرکل زندان های استان از تعامل و همکاری رییس سازمان قضایی استان، دادستان و قضات این سازمان در راستای کاهش جمعیت کیفری تجلیل و تشکر نمود و افزود: کاهش جمعیت کیفری در زندان نظامیان استان بیانگر تعامل و همکاری و تلاش صورت گرفته می باشد که جای قدردانی دارد.
مدیرکل زندان های چهارمحال و بختیاری همچنین با تأکید بر ضرورت توجه به خاص بودن مجرمین نیروهای مسلح افزود: ما با قشر خاصی مواجه هستیم که خود آراسته به نظم و انضباط هستند و باید حرمت این افراد را حفظ کرد که برای این منظور نیز در چرخه زندانبانی، زندانیان نیروهای مسلح در اندرزگاهی مجزا و جداگانه نگهداری می شوند که کارهای فرهنگی و بر نامه هایی برای اوقات فراغت آنان در زندان فراهم شده و همکاران ما در تلاشند تا اندیشه ناهنجار را در زندانیان اصلاح و بازگشتی سعادتمندانه را به جامعه داشته باشند.
گفتنی است در این دیدار جوکار دادستان نظامی و امیدی معاون اداری مالی سازمان قضایی نیروهای مسلح استان نیز حضور داشتند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*