واحد پژوهش اداره کل زندان های چهارمحال و بختیاری شایسته تقدیر شناخته شد.

مراسم بزرگداشت هفته پژوهش سازمان زندان ها و دوره آموزشی حضوری و نیمه حضوری برای دبیران شورای تحقیقات و کارشناسان آموزشی برگزار و استان های برتر در حوزه پژوهش و آموزش معرفی شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری ؛ دبیر شورای تحقیقات زندان های استان با اعلام این خبر گفت: اولویت های پژوهشی سال ۱۳۹۷ سازمان در چهار حوزه پیشگیری، مداخلات سازمان، زیرساخت های سازمان و پیشرفت و توسعه   است و واحد پژوهش اداره کل زندان های استان با همت و تلاش فراوان دراین راستا حرکت نموده است.

علی اصغر خلجی با بیان اهمیت پژوهش در علم زندانبانی گفت: پژوهش یکی از محور‌ها و شاخص‌های اصلی پیشرفت هر جامعه است. دانسته‌های ما یا با مطالعه منابع اطلاعاتی موجود و یا بنا به پژوهش‌هایی است که انجام می‌دهیم،  منبع اصلی تولید اطلاعات و دانش جدید در واقع حاصل فعالیت‌های پژوهشی است که انجام می‌گیرد.

خلجی افزود:  پژوهش  تلاشی منسجم و نظام‌مند در راستای توسعه دانش است  وکوششی است برای یافتن بهترین راهکار‌های ممکن برای حل مشکلات موجود در کیفر شناسی و زندانبانی اسلامی که ماده ۱۸ و ۱۹ آئین نامه سازمان زندان ها بر آن تاکید دارد.

شایان ذکر است واحد پژوهش اداره کل زندان های چهارمحال و بختیاری با ارائه عملکرد قابل قبول در بین ۱۰ منطقه و ۲۱ استان از جمله استان های برتر و پیشرو در حوزه پژوهش شناخته و مورد تقدیر قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*