دیدار مدیرکل زندان های چهارمحال و بختیاری با مدیرکل صداو سیمای استان

حمیدرضا حیدری در راستای تعاملات فرهنگی و رسانه ای با دکتر افشارنیا دیدارو گفتگو کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ در ابتدای این دیدار مدیرکل زندان های استان ضمن تبریک انتصاب دکتر افشارنیا به سمت مدیرکل صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری برای ایشان آرزوی موفقیت کردند.
حمیدرضا حیدری ضمن اشاره به پیشینه همکاری های صدا و سیمای استان با مجموعه زندان های استان خاطر نشان کرد:در جهان امروز، نقش موثر رسانه هاي جمعي، بويژه راديو و تلويزيون در تغيير يا تداوم نگرش ها و ايجاد رفتارهاي مثبت غیر قابل کتمان است. بيشتر کشورها از طريق برنامه ريزي هاي اجتماعي و فرهنگي سعي در کنترل و پيشگيري آسيب ها و انحراف هاي اجتماعي دارند و راديو و تلويزيون وسيله مناسبي براي رسيدن به اهداف برنامه هاي اجتماعي و فرهنگي است.
حیدری افزود:در سال های گذشته با همکاری صدا و سیمای استان( شبکه جهان بین) برنامه های موثری در حوزه آگاهی سازی، اطلاع رسانی و کاهش آسیب های اجتماعی تولید و پخش شده است.
مدیرکل زندان های استان با اشاره به برنامه هایی نظیرِ«همپیاله با شیطان» و « آگاهی – رهایی» که در حوزه آگاه سازی مردم با خطرات مشروبات الکلی و مواد مخدر تولید و پخش شده است، ابراز امیدواری کرد این روند همچنان ادامه داشته باشد.
مدیرکل صدا و سیمای استان نیز با اشاره به همکاری های خوب مجموعه زندان ها در تولید برنامه های پیشگیرانه گفت:به دلیل گسترش تکنولوژی و نفوذ رسانه ها در زندگی مردم امروزی توجه به نقش رسانه در حوزه آسیب های اجتماعی بسیار چشمگیر است زیرا حتی در دور ترین نقطه جغرافیایی کشور دسترسی به تلویزیون و رادیو و فضای مجازی فراهم شده است.
افشارنیا افزود: طبیعتاً توجه برنامه سازان رسانه به موضوع آسیب های اجتماعی تاثیر چشمگیری در اطلاع رسانی بموقع به طور مستقیم یا غیر مستقیم جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی داشته است.
در این دیدار که معاون سلامت، اصلاح و تربیت و مسئول روابط عمومی اداره کل زندان ها حضور داشتند، در راستای تولید محتوا و برنامه های مدنظر مجموعه زندان های استان بحث و تبادل نظر شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*