دیدار مدیرکل زندان های چهارمحال و بختیاری با رئیس مجمع خیرین سلامت استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری ؛ حمیدرضا حیدری ضمن حضور در دفتر مجمع خیرین سلامت استان با عباس قادری دیدار و گفتگو کرد.
مدیرکل زندان های استان در این دیدار گفت: تامین و حفظ سلامت زندانیان یکی دیگر از اولویت های سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور است .
حیدری ضمن تشکر از همت مجمع خیرین در ساخت سالن ملاقات اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان ادامه داد: با توجه به این اولویت مهم ، سازمان زندان ها تمامی توان خود را برای حفظ سلامتی جسمی زندانیان بیمار با بکارگیری نیروی انسانی متخصص وامکانات موجود و مخصوصا ظرفیت خیرین بکار خواهد گرفت.
رئیس مجمع خیرین سلامت استان با اشاره به بخشی از فعالیت های این مجمع گفت: این مجمع با انگیزه تجلی مبانی والاي انسان دوستي و با توجه به سنت مرضيه انبياء و ائمه گرامي و بهره گيري از توانمندي هاي مادي و معنوي خيرين و ترغيب توانگران و نيک انديشان در گسترش امور بهداشت و درمان، تاسيس گرديده است.
قادری شناسایی و ساماندهی خیرین سلامت ، مديريت و ساماندهي مشارکتهاي مردمي، کمک به بيماران نيازمند را از اهداف اين مجمع عنوان و ابراز امیدواری کرد: این مجمع بتواند در ارتقاء سلامت مددجویان استان گام های بلندتری بردارد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*