تجلیل از بانوان شاغل در مجموعه زندان های چهارمحال و بختیاری

در مراسمی به مناسبت روز زن و با حضور مدیرکل زندان های استان، معاون سلامت ، اصلاح و تربیت و رئیس زندان شهرکرد از بانوان شاغل در مجموعه زندان های استان تقدیر شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ در این مراسم حیدری ضمن تبریک میلاد بانوی دو عالم حضرت زهرا(س) گفت: برای حضرت فاطمه القاب بسیاری برشمرده شده که هرکدام دارای بار معنایی بسیاری است. مثلا کوثر به معنای خیر فراوان است و از فاطمه نسل فراوانی به عالم اسلام هدیه شده است و یاام ابیها که ر مز این نام گذاری ممكن است، برای اظهار محبت باشد ودیگر اینکه شاید بدین جهت باشد كه در دوره غربت اسلام، حضرت با پدرش رفتاری همانند رفتار مادر به فرزند داشت.
حمیدرضا حیدری با اشاره به دیگر القاب حضرت زهرا(س) ادامه داد: شجره طیبه پیامبر اسلام (ص) ،ساقه اش علی(ع) و ریشه اش فاطمه(س)، میوه اش فرزندان او و شاخ و برگش شیعیان حضرت می باشند. اگر ریشه درخت نباشد، درخت خشك می گردد و طراوت خود را از دست می دهد.
مدیرکل زندان های استان با اشاره به نقش آفرینی زنان در مسائل اجتماعی اظهار داشت: . با توجه به گستردگی و ارزش مسئولیت ها و وظایف زنان در خانه، وظیفه مادری و نگهداری و تربیت بچه ها، اصلی ترین وظیفه آنان به حساب می آید و شغل اجتماعی نیز، باری مضاعف بر دوش آنان محسوب می شود.
در انتهای جلسه با اهدای لوح از زحمات بانوان همکار در مجموعه زندان های استان تقدیر به عمل آمد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*