بازدید سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از مجموعه زندان های شهرکرد

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد ،معاون درمان دانشگاه، معاون بهداشت و رئیس مرکز بهداشت شهرکرد، مسئول بسیج جامعه پزشکی استان، اعضاء مجمع خیرین سلامت و عضو شورای اسلامی شهرکرد از مراکز و فعالیت های بهداشتی و درمانی زندان شهرکرد، اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان و کانون اصلاح و تربیت استان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ در راستای ارتقاء سطح همکاری ها در حوزه بهداشت و درمان، مدیر کل زندان های استان ، معاون سلامت، اصلاح و تربیت، دکتر شیرانی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، دکتر درخشان معاون درمان دانشگاه، مهندس جزایری ، معاون بهداشتی دانشگاه از مجموعه زندان های شهرکرد بازدید نمودند. مسئولین بهداشت و درمان استان را خانم دکتر مهین غفاری مسئول بسیج جامعه پزشکی ،قادری رئیس مجمع خیرین سلامت و مصطفی حیدری عضو شورای اسلامی شهرکرد همراهی می کردند.

دندانپزشکی زندان مرکزی شهرکرد

فعالان حوزه بهداشت و درمان استان از بخش های بستری، دندانپزشکی ، داروخانه ،کلینیک مثلثی ،آشپزخانه ها، بند نسوان ، بند های زندان مرکزی و بندهای اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی و همچنین کانون اصلاح و تربیت استان بازدید کرده و سپس در جلسه با حضور اعضای حوزه بهداشت و سلامت اداره کل زندان های استان به جمع بندی مشاهدات این دیدار پرداختند.

داروخـــانه زندان مرکزی
اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان

در ابتدای این جلسه حمیدرضا حیدری مدیر کل زندان های استان ضمن تبریک هفته سلامت به فعالان این حوزه گفت: یکی از نهادهایی که همواره در مسائل بهداشتی و درمانی با مجموعه زندان های استان همراه و همدل بوده است دانشگاه علوم پزشکی استان است  که جا دارد اینجا از زحمات ایشان تشکر نمائیم.

دکتر شیرانی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد و حیدری مدیرکل زندان های چهارمحال و بختیاری

عبدالله زاده معاون سلامت ، اصلاح و تربیت زندان های استان نیز با تبریک اعیاد شعبانیه ارتقاء همکاری ها و دستور مساعدت در زمینه تامین نیروی متخصص در بخش های مختلف و اقلام بهداشتی و درمانی را خواستار شد.

دکتر شیرانی با اعلام رضایت از مجموعه فعالیت های پیشگیرانه، بهداشتی و درمانی  صورت گرفته در زندان مرکزی، اردوگاه و کانون اصلاح و تربیت گفت: کنترل سلامت زندانیان،پیشگیری از شیوع انواع بیماری ها،درمان زندانیان معتاد و اجرای برنامه های مشاوره و روان درمانی ازجمله فعالیت های مهم حوزه بهداشت و سلامت زندان های استان  به درستی و دقت در حال انجام است.

استفاده از پتانسیل انسانی زندانیان و خانواده آنان در تامین منسوجات و البسه، تسهیل روند اعزام بیماران زندانی به مراکز درمانی، قول بسیج جامعه پزشکی در اعزام پزشک ، ماما و روانپزشک ،جذب و بکارگیری کادر درمانی مجرب در زندان ها با کمک پزشکان خیر و نیکو کار ،تجهیز بهداری و مراکز درمانی به همت مجمع خیرین سلامت  ،کنترل بهداشت محیط و … از دیگر مصوبات این جلسه بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*