برگزاری دوره آموزشی ارتقاء سطح اخلاق و زندگی خانواده مددجویان زندان های شهرکرد

دوره دو روزه آموزشی ارتقاء مهارت های اخلاقی و زندگی  با هدف کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی خانواده زندانیان در سالن شهید لاجوردی اداره کل زندان های استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ معاون سلامت، اصلاح و تربیت اداره کل زندان های استان با اعلام این خبر گفت:   آسیب های اجتماعی، محصول شبکه ای در هم تنیده از مشکلات است که از مهمترین این آسیب ها می توان به اعتیاد، طلاق و مفاسد اخلاقی اشاره کرد. همه این آسیب ها ناشی از علل مختلفی هستند و دستگاه های گوناگون در این زمینه مسئولیت های خطیری برعهده دارند.

عبدالله زاده ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر کاهش آسیب های اجتماعی  افزود: اعتیاد ، فساد اخلاقی و طلاق اولویت‌هایی است که در ستاد کاهش آسیب های پرخطر بدان‌ها توجه می شود.

عبدالله زاده ادامه داد :در طی این دوره ، مشاورین ، مددکاران ، روان شناسان و کارشناسان فرهنگی و قضایی  با معرفی آسیب های مختلفی که خانواده مددجویان را تهدید می کنند ، راهکارهای مقابله با معضلات و آسیب های اجتماعی را به بیش از ۱۵۰ خانواده مددجویان در شهرستان شهرکرد آموزش دادند.

شایان ذکر است در پایان دوره علاوه بر توزیع بسته های فرهنگی و آموزشی به هر خانواده سبد کالا به ارزش بیش از دو میلیون ریال اهدا شد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*