همایش یک روزه مسئولین فرهنگی زندان های چهارمحال و بختیاری

همایش یک روزه مسئولین فرهنگی و روحانیون شاغل در مجموعه زندان های استان با حضور مدیر کل ، معاون سلامت، اصلاح و تربیت و رئیس اداره اصلاح و تربیت برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ در این گردهمایی مشکلات مهم مربوط به حوزه فرهنگی زندان ها مطرح و چاره اندیشی شد.

مدیر کل زندان های استان ضمن تاکید بر لزوم افزایش فعالیت های فرهنگی، اثر بخشی این فعالیت ها در اصلاح مددجویان  را ثابت شده دانست.

حیدری افزود: فعالیت های فرهنگ اجرا شده در زندان ها باید بر مبنای ارزش‌های معنوی شکل گیرد تا هدایت و اصلاح مددجویان را تضمین کند.

مدیر کل زندان های استان استفاده از ظرفیت های فرهنگی دیگر نهاد ها از جمله اوقاف و امور خیریه، ورزش و جوانان و حوزه های علمیه را در پیشبرد اهداف فرهنگی زندان موثر ارزیابی کرد و افزودند: با توجه به کارکردهای گسترده نهادهای فرهنگی و نیاز فراوان مددجویان ضرورت افزایش تعامل نهادهای فرهنگی به چشم می خورد.

معاون اصلاح و سلامت نیز ضمن تبیین تقویم فرهنگی  سازمان زندان ها در سال ۹۷ ، اجرای منسجم و دقیق این برنامه ها را خواستار شد.

عبدالله زاده روحانیت را محور فعالیت های فرهنگی برشمرد و افزود: فعالیت های فرهنگی روحانیون در زندان  تاثیر زیادی در مهار آسیب های اجتماعی دارد .

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*