با هدف برگزاری باشکوه جشنواره کتابخوانی رضوی انجام شد؛ دیدار معاون سلامت ،اصلاح و تربیت با معاون اداره کل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری

در راستای ارتقاء همکاری های فی مابین دو مجموعه و برگزاری بهتر مسابقه کتابخوانی رضوی معاون سلامت،اصلاح و تربیت اداره کل زندان ها با معاون کتابخانه های عمومی استان دیدار کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری ، در راستای برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و ارتقاء سطح همکاری ها نشستی با حضور معاون سلامت، اصلاح و تربیت رئیس اداره سلامت، اصلاح و تربیت ، معاون اداره کل کتابخانه های عمومی استان، کارشناس مسئول امور همکاری ها و کارشناس امور کتابخانه های استان برگزار شد. با توجه به حضور موفق مددجویان در دوره های پیشین جشنواره کتابخوانی رضوی، در این جلسه راهکارهای همکاری در این جشنواره و ظرفیت های هر دستگاه برای مشارکت تبیین شد.
معاون کتابخانه های استان در این جلسه عنوان کرد: جشنواره کتابخوانی رضوی با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی کشور، بنیاد بین المللی امام رضا(ع) و معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار می شود و ضمن ترویج فرهنگ رضوی، فرهنگ کتابخوانی را نیز گسترش می دهد.
احمد فرهادی ضمن تقدیر از حضور موفق زندان های استان در جشنواره رضوی افزود: هر ساله به تعداد شرکت کنندگان این مسابقه افزوده شده است و در سال جاری پویش معرفی کتاب های با موضوع معرفی امام رضا(ع)، امام جواد(ع)، حضرت معصومه(س) و حضرت شاهچراغ (ع) به بخش مسابقه افزوده شده است.
خانم حبیبیان نیز با تشریح روند ثبت نام و دریافت منابع گفت: در این دوره از جشنواره ، بخش های مسابقه نقاشی نوجوان، معرفی متنی یک کتاب با موضوعات رضوی و مسابقه آنلاین اضافه شده است.
سید حسن عبدالله زاده معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان به اهمیت کتاب و کتابخوانی در فرایند اصلاح مددجویان و ارتقاء اخلاق خانواده آنان اشاره کرد و افزود: جامعه ای که به کتابخوانی اهمیت بدهد کمتر دچار بزه خواهد شد.

دراین جلسه درباره تهیه کتاب های مورد نیاز زندان های استان، تشکیل ایستگاه مطالعه و بروز رسانی تفاهمنامه های منعقده بین دو مجموعه بحث و تبادل نظر شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*