فرهنگ سازی بزرگترین دستآورد برگزاری جشن های گلریزان

مدیرکل زندان های استان چهارمحال و بختیاری مهمترین دستاورد پخش زنده جشن های گلریزان را آشنا شدن مردم با وظایف ستاد دیه و فرهنگ سازی آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد دانست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری ، حمیدرضا حیدری با تشریح عملکرد سال جاری ستاد دیه استان گفت: رویکرد جدید اداره کل زندان های استان و ستاد دیه آن است که جشن های گلیریزان را به خانه های مردم ببریم.

مدیرکل زندان های استان افزود: در سال جاری با ابتکاری جدید با تعامل با رسانه استانی توانستیم رویکرد مثبت فرهنگی دیگری در جهت آزاد سازی زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد در استان ایجاد کنیم.

حیدری حضور مسئولین استانی نظیر  استاندار ، فرمانده سپاه، نمایندگان مجلس ، مدیران کل ، معاونین استاندار ، فرمانداران، شهرداران محترم و اقشار مختلف مردم در مجموعه جشن های گلریزان را نقطه عطفی در برنامه های ستاد دیه دانست و افزود: هنگامی که کودکان خردسال با قلک های خود بر روی صحنه حاضر شدند و یا زمانی که نوجوانان و جوانان با مقداری کمی که در توان خود داشتند کمک می کردند به نظر در کار خود موفق بوده ایم.

مدیرکل زندان های استان با اعلام برنامه های آتی ستاد دیه در شهرستان های دیگر گفت: در شهر سامان در ۸ خرداد ، اردل در ۱۱ خرداد و بروجن در ۱۲ خرداد،  جشن های گلریزان برگزار خواهد شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*