مدیر کل زندان های چهارمحال و بختیاری در دیدار با روحانیون زندان : رمضان بهترین فرصت تربیت و اصلاح

در جلسه ای با حضور مدیرکل ، معاون و رئیس اداره سلامت، اصلاح و تربیت زندان های چهارمحال و بختیاری از زحمات روحانیون اعزامی از قم و سازمان تبلیغات اسلامی تقدیر شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری؛ مدیر کل زندان های استان با اشاره به اثرات ماه انسان ساز رمضان گفت: ماه رمضان همانند سپری است که انسان را از بدی ها و انحرافات مصون نگه می دارد به همین جهت است که این ماه را ماه تصفیه و تزکیه روح عنوان می کنند.

حمیدرضا حیدری با تاکید بر نقش روحانیون در مسائل تربیتی زندان ادامه داد: رویکرد‌ها و سیاست‌های اصلی برنامه‌های فرهنگی سازمان زندان‌ها، با اولویت قرآن و نماز است که در این راستا از مبلغان حوزه علمیه قم و اساتید مبرز قرآنی برای این کار استفاده می‌شود.

وی افزود:‌ در کنار برگزاری کلاس‌های ‌روخوانی، روان‌خوانی، تجوید، صوت و لحن و تفسیر و مفاهیم قرآن کریم، ‌روخوانی یک جزء قرآن نیز به صورت روزانه برگزار می‌شود که با استقبال گسترده مددجویان ، کارکنان و سربازان زندان همراه بود.

در ادامه جلسه روحانیون محترم نظرات و پیشنهادهای خود را در راستای ارتقاء برنامه های فرهنگی زندان مطرح کردند و سپس  با اهدای لوح سپاس از فعالیت های ایشان  تقدیر شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*