از کارمندان نمونه زندان های چهارمحال و بختیاری تجلیل شد.

در مراسمی که به مناسبت هفته قوه قضائیه در سالن شهید بهشتی اداره کل دادگستری استان برگزار شد از خدمات ۴ نفر از کارمندان زندان های استان تقدیر شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری ؛ در این مراسم رئیس کل دادگستری استان ضمن تبریک هفته قوه قضائیه گفت: یک نظام اداری، دارای ویژگی‌هایی چون کارآمدی ، نظم دانش گرایی، و خدمتگزاری است و این صفات به دست نمی‌آید مگر در سایه‌ی رعایت اخلاق اداری و حسن خلق .

بهرامی یاد و خاطره کارمندان فوت شده در سال گذشته را گرامی داشت و افزود: کار در دستگاه قضا کار سختی است. فعالیت در قوه قضاییه کار شاق و مشکلی است و به همین دلیل به تمام همکارانم در ادارات مختلف قوه قضائیه خسته نباشید می گویم.

در ادامه برنامه که با اجرای برنامه های مختلف همراه بود ازهمکاران بازنشسته، خانواده کارمندان متوفی سال گذشته و کارمندان نمونه ادارات بازرسی، دادگستری، پزشکی قانونی و… تقدیر شد.

در این مراسم از تلاش هایی  حمید کریمی ، یوسف احمدی ، بیژن رفیعی و عباس کریمی همکاران سختکوش مجموعه زندان های استان نیز  تجلیل به عمل آمد.

روابط عمومی اداره کل زندان های چهارمحال و بختیاری این موفقیت را به همکاران تلاشگر خود تبریک گفته و برای ایشان و دیگر همکاران آرزوی موفقیت می کند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*