دوره آموزشی مهارت و دانش رفتار برای خانواده های تحت پوشش انجمن حمایت زندانیان شهرکرد برگزار شد

در راستای اجرای  تفاهمنامه همکاری معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان چهارمحال و بختیاری و انجمن حمایت زندانیان شهرکرد، اولین دوره کلاس های آموزشی مهارت و دانش رفتار برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندانهای چهارمحال و بختیاری ؛ معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان در حاشیه برگزاری این دوره ها گفت: یکی از عواملی که موجب سوق یافتن خانواده به سوی انحرافات اجتماعی می شود، فقر فرهنگی و آموزشی و محدودیت ها و تبعیض های ناشی از آن می باشد.

موسوی ضمن مهم ارزیابی کردن آموزش خانواده های زندانیان در کاهش آسیب های اجتماعی افزود: گستردگي و تنوع آسیب های اجتماعی ، زنگ هشداري است تا متوليان امر جدي تر به آموزش های پیشگیرانه بپردازند چرا كه زندگي را در تمام ابعاد فردي و اجتماعي تهديد مي كند.

اهدای سبد کالا به خانواده های تحت آموزش مهارت های زندگی

مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان شهرکرد ضمن تقدیر از برگزاری این دوره گفت: برگزاری کلاس های آموزشی برای خانواده ها و مخصوصا فرزندان مددجویان زندان های استان یکی از اهداف مهم انجمن حمایت است .

علی اصغر زارع افزود: آمادگی کامل داریم که با تمام نهادهای آموزشی و فرهنگی در جهت ارتقاء مهارت های زندگی خانواده مددجویان همکاری کنیم.

زارع افزود: یک خیر نیک اندیش برای کلیه خانواده هایی که در این دوره اموزشی شرکت کردند سبد کالا تهیه کرد که پس از اتمام دوره به آنها اهدا شد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*