برگزاری دوره آموزشی نماز و فضای مجازی در اداره کل زندان های چهارمحال و بختیاری

دوره آموزشی  نماز و فضای مجازی  شیوه های دعوت به نماز با حضور مدیر کل ، روسای زندان و مسئولین ستاد اقامه نماز زندان های استان در سالن جلسات اداره کل زندان های استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ در ابتدای این دوره آموزشی  مدیر کل زندان های استان با اشاره به عنوان این جلسه گفت: در عصر جديد، براي پيشبرد اهداف تبلیغی ، ابزارهاي ارتباطي، عاملي بسيار قوي هستند. يكي از این ابزارها شبكه‌هاي اجتماعي و مجازي است.

حیدری افزود: با توجه به اين ويژگي‌ها، غافل شدن از اين ظرفيت در زمينه تبليغات ديني، مي‌تواند اين فرصت را به تهديد تبديل كند و به همين دليل، بايد مبلغان ديني با ورود عالمانه، اين فضا را به ابزاري براي تبليغ دين تبديل سازند.


مدیر کل زندان های استان با اشاره به تاثیر نماز در روند اصلاح مددجویان گفت: در سال گذشته مجموعه زندان های استان به عنوان دستگاه برتر در حوزه نماز معرفی شد که نشان دهنده اهتمام کارکنان، پرسنل وظیفه و مددجویان زندان های استان به اقامه نماز است.

رئیس  ستاد اقامه نماز استان چهارمحال و بختیاری نیز به آسیب های فضای مجازی اشاره کرد و گفت: اصولاً اتكاي كامل تبليغ بر وسايل ارتباطي است ، هرچه اين ابزارها كامل‌تر شده‌اند، تبليغ نيز کاملتر و موثر تر است.  

حجت الاسلام کریمی افزود: ترویج و توسعه فرهنگ نماز از طریق فضای مجازی برای اقشار مختلف جامعه ، تقویت مبانی اعتقادی و دینی در فضای مجازی، شناسایی و تجلیل از فعالان نماز در عرصه فضای مجازی بخشی از کارکرد های فضای مجازی در حیطه تبلیغ دینی است.

این دوره با اعطای مدرک به شرکت کنندگان پایان یافت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*