اجرای دوره آموزشی آشنایی عملی با مراکز اقدامات تأمینی در زندان شهرکرد

در اجرای برنامه های آموزشی سال ۹۸ کارکنان و به منظور افزایش اثربخشی آموزش­ها و کاربردی نمودن آنها، دوره آموزشی «آشنایی عملی با مراکز اقدامات تأمینی و تربیتی » با حضور ۶۰ نفر از روسای زندان­ها، مسئولین فرهنگی،روسای ادارات سلامت،مسئولین آموزش زندانیان و روسای ادارات تشخیص زندان های استانهای  اصفهان و چهارمحال و بختیاری و مدیر کل و معاونان زندان های استان چهارمحال و بختیاری در زندان های شهرستان شهرکرد به مدت ۲ روز برگزار شد.

مدیر کل زندان های استان چهارمحال و بختیاری ضمن خوش آمدگویی به مهمانان استان اصفهان گفت:توانمند سازی نیروی انسانی، توسعه مهارت­ها و گسترش دانش شغلی کارکنان متناسب با نیازهای ایشان از اهداف این دوره آموزشی است.

حیدری ضمن برشمردن برخی اقدامات تامینی افزود: کسب تجربه علمی و آشنایی با سایر مراکز نگهداری متهمان و محکومان و آموزش در محل را با مشاهده و مقایسه روند جاری فعالیت ها و نیز انتقال تجربیات گام مهمی در اجرای اهداف کلان سازمان زندان هاست.

گفتنی است :شرکت کنندگان در طی این دوره با حضور در زندان مرکزی شهرکرد و اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی استان ، بخش­های پذیرش، اجرای احکام، خوابگاه ها، مددکاری و روان­شناسی،اشتغال و همچنین بهداشت و درمان، مورد بازدید قراردادند. در هر قسمت مسئول مربوطه گزارش کوتاهی از روند اجرای فعالیت ها به شرکت کنندگان دوره ارائه کرد.ثبت مشاهدات توسط شرکت کنندگان این دوره بر اساس فرم­های از پیش طراحی شده­ در قالب نقاط قوت و ضعف تکمیل شد.

 بعد از اتمام بازدیدها ،در جلسه هم اندیشی  دیدگاه ها، انتقادات و پیشنهادهای هر کار گروه با حضور مدیرکل زندان های استان مورد بحث و تبادل نظر  قرار گرفت.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*