مسابقات ورزشی سربازان وظیفه زندان های منطقه پنج کشور به میزبانی شهرکرد برگزار شد.

بام ایران میزبان مسابقات فوتسال و تنیس روی میز سربازان وظیفه زندان های منطقه پنج کشور بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری؛ در این مسابقات که به مدت ۳ روز با حضور استان های اصفهان، مرکزی، قم و چهارمحال و بختیاری در مجموعه اقامتی ورزشی مرکز تحقیقات کشاورزی استان برگزار شد تیم قم قهرمان فوتسال و تیم اصفهان رتبه برتر تنیس روی میز را کسب کردند.

در ادامه گزارشی تشریحی مسابقات به اطلاع شما می رسد.

دوشنبه ۱۵مهرماه ۹۸: ورود و پذیرش تیم ها و برگزاری جلسه کمیته فنی مسابقات به همراه قرعه کشی فوتسال

جلسه کمیته فنی و قرعه کشی

سه شنبه ۱۶ مهرماه : افتتاحیه مسابقات در سالن ورزشی و بازی اول بین تیم های استان قم و میزبان برگزار شد. در ادامه دو تیم مرکزی و اصفهان به مصاف هم رفتند . در همین روز شرکت کنندگان در رشته تنیس روی میز مسابقات خود را بصورت دوره ای در دو گروه برگزار کردند. بعدازظهر همین روز مسابقات فوتسال با مصاف تیم های قم و اصفهان و مرکزی و چهارمحال و بختیاری ادامه یافت. ضمنا مسابقات توسط داوران لیگ برتر فوتسال کشور که اهل استان چهارمحال و بختیاری بودند قضاوت شد.

چهارشنبه ۱۷ مهرماه ۹۸: دو بازی باقیمانده فوتسال بین تیم های قم و مرکزی و اصفهان و چهارمحال و بختیاری برگزار گردید که در نهایت تیم استان قم با ۹ امتیاز از ۳ بازی قهرمان مسابقات منطقه ۵ سربازان زندان های کشور شد. در همین روز مراسم اختتامیه مسابقات با حضور مسئولان برگزار شد و جوایز و حکم قهرمانی به برترین ها اهدا شد ، حیدری مدیر کل زندان های استان چهارمحال و بختیاری در این آئین گفت: سربازان بازوی توانمند زندانبانی اسلامی هستند و برگزاری این مسابقات در تقویت روحیه و انگیزه خدمتی آنها بسیار موثر خواهد بود.

حیدری: سربازان بازوی توانمند زندانبانی اسلامی هستند
طاهری رئیس کمیته فنی مسابقات

بازدید از منطقه تفریحی پل زمانخان حاشیه زاینده رود و استخر از برنامه های جنبی این مسابقات بود.

منطقه تفریحی پل زمانخان
Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*