تقدیر از طرح مشبک بری قرآن کریم زندان شهرکرد در بیستمین جشنواره پژوهشگران برتر استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی زندان های چهارمحال و بختیاری: به مناسبت هفته پژوهش همه ساله از ایده ها، پژوهش ها و کار آفرینان برتر استان تجلیل می گردد.

در این جشنواره که امسال به میزبانی دانشگاه شهرکرد برگزار شد ادارات و دستگاه های استان جدید ترین مقالات و محصولات و ابتکارات حوزه پژوهشی و کار آفرینی خود را جهت شرکت در این دوره به دبیرخانه ارسال کردند و پس از بررسی هیئت داوران، آثار برگزیده در اختتامیه با حضور مسئولان استانی و چهره های دانشگاهی مورد تجلیل قرار گرفتند.

طرح مشبک بری کل قرآن کریم ۸ سال زمان برد و در ماه مبارک رمضان سال ۹۰ توسط زندانیان زندان مرکزی شهرکرد آغاز شد و در سال ۹۸ به اتمام رسید.

حمید رضا حیدری مدیر کل زندان های استان در حاشیه آئین اختتامیه گفت: در این طرح معنوی ۴۰ نفر زندانی با جرائم مختلف با تمام اخلاص کار کردند و این اثر ماندگار را خلق کردند. وی در ادامه افزود: با هماهنگی های صورت گرفته قرار است این اثر ارزشمند به موزه آستان قدس رضوی تحویل گردد.

هئیت داوران بیستمین جشنواره پژوهشگران و کار آفرینان استان این طرح را شایسته تقدیر دانسته و با اهدا لوح از مدیر کل زندانهای استان تقدیر کردند.

گفتنی است در نمایشگاه پژوهش ها و اختراعات و ابتکارات ادارات استان نیز اداره کل زندان های استان با آثار مختلف تحقیقاتی و پژوهشی حضور داشت و از غرفه های موفق این نمایشگاه بود.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*