تفاهم نامه همکاری بین اداره کل زندان ها و دانشگاه آزاد اسلامی استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندان های چهارمحال و بختیاری: به منظور تعامل بیشتر با جامعه دانشگاهی استان و بهره گیری از توان علمی و تحقیقاتی آنها در پیشبرد اهداف اصلاح و تربیت با حضور مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان و همچنین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و جمعی از معاونین دو دستگاه، تفاهم نامه همکاری منعقد شد.

حیدری مدیر کل زندان های استان در این جلسه همکاری ضمن تبریک انتصاب رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت: اهمیت تعامل دو دستگاه در پیشبرد اهداف سازمانی بر هیچکس پوشیده نیست و اداره کل زندان ها هم با همه توان در چارچوب مقررات سازمانی می تواند کمک شایانی در انجام پژوهش ها و تحقیقات دانشجویی ایفا نماید.

نشست هماهنگی

رحیمی رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز ضمن تشکر از حضور مسئولین اداره کل زندان های استان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی هم با بهره گیری از توان علمی و پژوهشی اساتید مجرب و دانشجویان آماده همکاری در موضوعات مطرح شده در تفاهم نامه فی ما بین می باشد. بازدید های دانشجویان محقق رشته های حقوق و روانشناسی و… و تعامل و همکاری در خصوص برگزاری همایشها و جشنواره های مختلف ملی و استانی از دیگر موضوعات مطرح شده در این جلسه بود.  

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*