بیانیه حریم خصوصی

(Last Updated On: اردیبهشت 7, 1399)


اطلاعات شخصي هر فرد، بخشي از حريم خصوصي وي محسوب مي‌شود . حفاظت از حقوق شخصي افراد ، نه تنها موجب حفظ امنيت كاربران مي‌شود، بلكه باعث اعتماد بيشتر و مشاركت آنها در فعاليت‌ها مي‌گردد. هدف از اين بيانيه، آگاه ساختن شما درباره‌ي نوع و نحوه‌ي استفاده از اطلاعاتي است كه در هنگام بازديد از سايت، از جانب شما دريافت مي‌گردد. اداره کل زندان های  چهارمحال و بختیاری خود را ملزم به رعايت حريم خصوصي همه افراد و كاربران تارنما دانسته و از انتشار آن يا در اختيار قرار دادن اطلاعات دريافتي كاربران به ديگران خودداري مي‌نمايد.
مشاهده صفحات اين تارنما نياز به جمع آوري اطلاعات از كاربران ندارد و تنها در مواردي نظير برخي خدمات الكترونيكي ، ثبت شكايات ، نظرات و پيشنهادات و يا نظر سنجي خدمات نياز به جمع آوري اطلاعات از كاربران دارد .
اطلاعات جمع‌آوري شده از بازديدكنندگان و تكميل كنندگان فرم‌هاي موجود در تارنماي اين سازمان صرفاً براي ارائه خدمات و بهبود كيفيت محتواي سايت، مورد استفاده قرار مي‌گيرند و هيچ بخشي از اطلاعات شخصي شما را با فرد يا سازمان ديگري در ميان نخواهيم گذاشت.
تارنماي سازمان ممكن است داراي پيوندهاي مختلف به سايت هاي ديگر باشد و زماني كه كاربران از طريق اين پيوند ها از تارنماي سازمان خارج شوند ديگر سازمان تعهدي برحفظ حريم شخصي آنان در سايت مقصد نخواهد داشت و مراجعه كنندگان بايد به بيانيه حريم شخصي سايت مقصد مراجعه نمايند.

ممکن است در آینده تغییرات در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم خصوصی مطلع شوید.

کلیه حقوق این سایت برای اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان  چهارمحال و بختیاری  محفوظ می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*