برگزاری جشن ضیافت کریمان به همت ستاد دیه استان چهارمحال و بختیاری

با توجه به شیوع بیماری کرونا جشن گلریزان ستاد دیه استان در قالب برنامه تلویزیونی ضیافت کریمان از شبکه جهان بین از ۱۶ تا ۲۲ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

مدیر کل زندان های استان ضمن اعلام این خبر افزود:  کلید برگزاری جشن گلریزان همیشه با هدیه مقام معظم رهبری زده می‌شود و ایشان در ایام برگزاری این جشن انسانی، کمک‌های مالی شایانی را به ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه برای آزادی زندانیان نیازمد اهدا می‌کنند ومردم و مسئولان هم به تبعیت از رهبر معظم انقلاب در این امر خدا پسندانه شرکت می‌کنند.

حمیدرضا حیدری گفت: ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی برای اجرای این سنت خداپسندانه است و نور امید را در دل زندانیان نیازمند جرائم غیر عمد روشن نگه می دارد.

مدیر کل زندان های استان همکاری همه گروه ها ، اصناف ، اهدای قلک های کوچک کودکان و نیز مدال قهرمانی جهان توسط مهدی مختارپور قهرمان ووشو جهان و آسیا جهت کمک به آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد را از جلوه های زیبای نیکوکاری در این برنامه معرفی کرد.

در ادامه گزارش تصویری برگزاری شب اول و دوم برنامه ضیافت کریمان که با حضور مدیر کل زندان های استان، امام جمعه اردل ، فرماندار اردل ، امام جمعه ، فرماندار و دادستان عمومی و انقلاب لردگان  و رئیس شورای حل اختلاف استان ، هنرمندان و ورزشکاران محبوب استان برگزار شد ، مشاهده می کنید:

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*