کمک یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریالی خیرین شهرستان بروجن جهت آزادسازی زندانیان جرائم غیر عمد

گلریزان سنتی است الهی و انسانی که به واسطه آن بسیاری از زندانیان جرائم غیر عمد به دل خانواده‌های خود بر می‌گردند.

مدیر کل زندان های استان گفت: ماندن افرادی که به واسطه جرائم غیرعمد در زندان به سر می‌برند اثرات تخریبی بسیاری بر روی جامعه  و خانواده‌های آنها دارد که بعضاغیر قابل جبران است.

حمیدرضا حیدری افزود: ماه مبارک رمضان فرصت مغتنمی برای اجرای این سنت خداپسندانه است و اجرای گلریزان به عنوان جشنی که آبروی دیگران را می‌خرد قطعا تاثیر بسیاری بر کاهش آسیب های اجتماعی  خواهد داشت.

وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا گفت برگزاری جشن‌های گلریزان با شیوه‌های نوین اجرایی می‌شود وتلاش می‌شود که ظرفیت‌های فضای مجازی و رسانه ملی  برای کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد به کارگرفته شود.

مدیر کل زندان های استان ادامه داد: در شرایط کنونی که امکان برگزاری جشن‌های گلریزان به شیوه‌های سابق وجود ندارد، فرصتی فراهم شد که از ظرفیت‌ صدا و سیما  در قالب برنامه ضیافت کریمان و در آینده  فضا‌های مجازی به منظور جلب کمک‌های خیران برای کمک به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد استفاده شود.

حیدری با تشکر از خیرین شهرستان بروجن، کمک مبلغ بیش از یک و نیم میلیارد ریالی به ستاد دیه در برنامه ضیافت کریمان را نشان از فرهنگ غنی ایثار و احسان در این شهرستان دانست.

گفتنی است برنامه ضیافت کریمان از شبکه جهان بین و در ساعت ۲۱ از ۱۶ اردیبهشت تا ۲۲ اردیبهشت پخش می شود

جشن ضیافت کریمان همتی برای آزادسازی زندانیان نیازمند
Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*