مدیرکل زندان های استان در مصاحبه با رسانه ملی فعالیت های ستاد دیه استان را تشریح کرد

حمیدرضا حیدری ضمن تشکر از خیرین استان  گفت : تلاش برای آزاد سازی  و رفع گرفتاری نیازمندان جامعه  در این ایام  پرفیض موجب قرب و رضایت الهی است.

حیدری ضمن تبریک روز روابط عمومی به خبرنگار صدا و سیمای استان افزود: در سال گذشته بیش از ۸۰ نفر از مددجویان نیازمند جرائم غیر عمد با گذشت شاکی و پرداخت های انسان دوستانه مردم شریف استان از زندان آزاد شدند.

نائب رئیس ستاد دیه استان مبلغ کمک های مردمی به ستاد دیه در سال گذشته را بالغ بر ۱۴ میلیارد ریال اعلام کرد و افزود:  سازمان و نهادهای مختلفی در این امر خداپسندانه شریک هستند که می توان از اوقاف و امور خیریه نام برد که در عید غدیر سال ۹۸ موجبات آزادی ۲۵ نفر از مددجویان را فراهم کرد.

حمیدرضا حیدری به برنامه ضیافت کریمان پخش شده از سیمای استان اشاره کرد و ادامه داد: در ماه مبارک رمضان امسال  برنامه ضیافت کریمان نیز موفق به جذب مبالغ خوبی شد که پس از تجمیع به مردم شریف استان اعلام خواهد شد.

مدیر کل زندان  های استان ضمن اعلام شماره حساب ستاد دیه استان به راه های مختلف  کمک به این ستاد اشاره کرد و گفت: با مراجعه حضوری به ستاد دیه استان ، استفاده از آسان پرداخت و از دستگاه ATM  کلیه بانکها از راه های ارتباط با ستاد دیه است.

 شماره حساب ستاد دیه استان:۰۱۰۵۳۲۵۸۲۸۰۰۸

و :   #۲*۷۷۷۷*۷۸۰* کد استان (۰۳۸)

Print Friendly, PDF & Email

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

*